SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM PAKETİ

SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM PAKETİ

0.0/5
Dünyanın neresinde olursanız olun ” Takipli Online Diyet Sistemimiz” le sadece bir tık uzağınızdayız. “Sağlıklı beslenme ve bana özel hazırlana beslenme programlarıyla ideal kiloma ulaşmaya karar verdim” diyorsanız yapmanız gereken çok kolay.

Açıklama 

ONLINE DİYET (SAĞLIKLI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM PAKETİ)

Hemen başla birlikte enerjik, sağlıklı ve daha fit bir ‘SEN’ yaratalım. :)

Kilo probleminiz olsun ya da olmasın her bireyin sağlıklı yaşamı öğrenmesi ve bunu sürdürülebilir bir alışkanlık haline getirmesi vücuduna iyi gelen ya da kötü gelen besinleri keşfetmesi için tek görüşmeden oluşan bir programdır.

 Yaşıma, cinsiyetime, kan tetkiklerime  ve yaşam tarzıma uygun beslenme planımı uygulamaya karar verdim diyorsanız yapmanız gereken çok basit!

Sizi daha iyi tanıyabilmem için ‘HEMEN  BAŞLA’ butonuna tıklayarak hızlıca bilgi formunu doldurmak!

Bilgi formunu doldurup ödemeyi tamamladığınızda sizinle iletişime geçerek randevunuzu planlayacağız.

Program 1 SAĞLIKLI YAŞAM VE SÜRDÜRÜLEBİLİR DİYET görüşmesi içermektedir! Görüşmemizde randevulaştığımız saatte görüntülü arama kanalları üzerinden canlı canlı benimle iletişime geçeceksiniz. Bu görüşmemizde tahlillerinizi yorumlayarak beslenmenizi analiz eder öncelikli olarak sizi dinleyerek  ihtiyacınıza göre varsa kullanmanız gereken takviyeleri belirleriz ardından sürdürülebilir diyet programınızı alternatifler ile size anlatarak oluştururuz.

Program gönderildikten sonra herhangi bir neden ile ücret iadesi ya da başka bir kişiye devri yapılamaz. Belirlenen randevu tarihinin 1 gün öncesinde randevu teyidi alınacaktır. Randevu günü yapılan iptallerde randevu yapılmış sayılacaktır. Randevu alamayan danışanlarımızı düşünerek verilmiş olan bu karar online diyet sistemine başvuran bireyler tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top