2 DİYET + 2 MOTİVASYON

2 DİYET + 2 MOTİVASYON

0.0/5
Dünyanın neresinde olursanız olun ” Takipli Online Diyet Sistemimiz” le sadece bir tık uzağınızdayız. “Sağlıklı beslenme ve bana özel hazırlana beslenme programlarıyla ideal kiloma ulaşmaya karar verdim” diyorsanız yapmanız gereken çok kolay.

Açıklama 

Online diyet sistemi ile dünyanın neresinde olursanız olun ‘ben artık sürdürülebilir sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak istiyorum’ dediğiniz anda yanınızdayım.

Her görüşmemizde karşılıklı olarak ekran başında olduğumuz canlı canlı kişiye özel hazırlanan diyet programlarınız ile yasaklardan uzak yediklerinizin keyfini çıkararak ideal kilonuza hızla ulaşacaksınız. :)

Tek yapmanız gereken sizi daha iyi tanıyabilmem için ‘HEMEN  BAŞLA’ butonuna tıklayarak hızlıca bilgi formunu doldurmak!

Bilgi formunu doldurup ödemeyi tamamladığınızda sizinle iletişime geçerek randevunuzu planlayacağız.

Program 2 DİYET görüşmesi +  2 MOTİVASYON görüşmesi içermektedir! Tüm görüşmelerimizde randevulaştığımız saatlerde görüntülü arama kanalları üzerinden canlı canlı benimle iletişime geçeceksiniz. Unutmayın başlamak hedefe ulaşmanın en önemli adımıdır Hemen başla birlikte enerjik, sağlıklı ve daha fit bir ‘SEN’ yaratalım :)

Diyet görüşmesi 20-30 dk

Motivasyon görüşmesi 10-15 dk sürmektedir.

Online diyet paket kullanım süresi maksimum 2 aydır.

Herhangi bir nedenden ötürü diyetine devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi ve başka bir bireye devri yapılamaz.

Herhangi bir nedenden ötürü diyetine ara vermek zorunda olan kişiler için kalan hakları son görüşmesinden itibaren süregelen 3 ay içerisinde kullanılmalıdır.

Belirlenen randevu tarihinin 1 gün öncesinde randevu teyidi alınacaktır. Randevu günü yapılan iptallerde randevu yapılmış sayılacaktır. Randevu alamayan danışanlarımızı düşünerek verilmiş olan bu karar online diyet sistemine başvuran bireyler tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.

En iyi motivasyonu ve başarıyı sağlayabilmek adına önerilen ideal süre haftalık görüşmeler içeren 1 aylık süreçtir.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top